Walentynki w Belvedere

13 i 14 lutego zapraszamy na walentynkowy weekend w Belvedere

Podaruj ukochanej osobie najpiękniejsze Walentynki w postaci ekscytującego przeżycia kulinarnego w Belvedere. Z okazji Dnia Zakochanych przygotowaliśmy wyjątkowe 5 daniowe menu, które czaruje smakiem, zapachem i wyglądem. Romantyczny wstęp do kolacji zapewni lampka Moët Chandon.

Zapraszamy 13 i 14 lutego od 12.00 do 23.00.
Od godziny 19.00 muzyka fortepianowa na żywo.

Zobacz menu: wegetariańskie (z rybami) i mięsne.

Cena za osobę – 279 PLN.

 

Restauracja Belvedere to jeden z najpiękniejszych i najciekawszych punktów na kulinarnej mapie Polski. Łączy w sobie doskonałą kuchnię, niepowtarzalny design i niezwykłą historię.

Restauracja mieści się w wyjątkowym miejscu – Nowa Oranżeria w Łazienkach Królewskich to budynek o ponad 150-letniej historii. Otoczenie parkowych alejek, ogrodów różanych, czy towarzystwo dumnych pawi tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca.

Koncepcja menu związana jest ze zmieniającymi się porami roku i wykorzystuje świeże, głównie lokalne produkty. Potrawy przygotowywane są pod okiem Szefa Kuchni Adama Komara, który serwuje dania wykwintnej kuchni polskiej. Niepowtarzalne połączenia smaków proponowane przez Belvedere natychmiast podbijają serca gości i na długo pozostają w pamięci.

Restauracja Belvedere została doceniona w wielu prestiżowych konkursach i uhonorowana licznymi nagrodami. W 2014 roku restauracja Belvedere Łazienki Królewskie otrzymała nagrodę BEST of WARSAW 2014, w kategorii Best Restaurant Institution przyznawaną przez magazyn Warsaw Insider. Restauracja Belvedere zdobyła także nagrodę w plebiscycie Poland 100 Best Restaurants w kategorii Grand Award (trzy widelce) oraz nagrodę specjalną – tytuł Najlepsza Restauracja w Polsce 2014. Nagrodzony został również Szef Kuchni Belvedere, Adam Komar, otrzymując tytuł Najlepszego Szefa Kuchni w Polsce.

Ponadto, od ośmiu lat, co roku, restauracja Belvedere Łazienki Królewskie wyróżniana jest przez najsłynniejszy przewodnik kulinarny na świecie – Michelin Guide. W 2012 r. Belvedere otrzymało również najwyższe wyróżnienie Czterech Świątyń przyznawane przez najlepszą akademię kulinarną – Accademia Italiana della Cucina.