Winoteka - koncept Restauracji Sowa&Przyjaciele

Od poniedziałku 28 stycznia br. Restauracja Sowa & Przyjaciele zaprasza do Winoteki - nowego konceptu restauracji. Chcąc bardziej zadowolić swoich klientów i uatrakcyjnić ofertę, wprowadzono do sprzedaży specjalną ofertę win, obejmującą 10 pozycji wraz z dedykowanymi przekąskami.

Wina w restauracji Sowa & Przyjaciele spotkały się z wielkim zainteresowaniem oraz uznaniem ze strony gości. Duża aktywność sommeliera Michała Jancika zaowocowała powstaniem wspaniałej karty win, która zawiera ponad 270 trunków w większej części są to wina sprowadzane bezpośrednio od producentów z winnic Francji, Włoch i Hiszpanii. Chcąc bardziej zadowolić naszych gości i uatrakcyjnić ofertę postanowiliśmy wprowadzić do sprzedaży specjalną gamę win wraz z dedykowanymi przekąskami. Oferta obejmuje 10 win w niezwykle atrakcyjnych cenach. W promocji stosujemy stały poziom marży, który wynosi 30zł ponad cenę zakupową butelki wina. Przykładem może być wino Vino Nobile di Montepulciano DOCG, którego cena w naszej winotece wynosić będzie 95 zł.

Dodatkami, które urozmaicą ofertę win restauracji będą zestawy szynek, serów oraz pinchos, które będziemy oferować w bardzo atrakcyjnych cenach. Ponad 10 rodzajów pinchos i tartinek, podawanych na świeżym pieczywie z oryginalnymi składnikami, zadowoli nawet najbardziej wysublimowane podniebienia. Cena jednego pinchos wynosi 5 zł. Ceny win w winotece od 55 do 115 złotych. Zapraszamy smakoszy win, na biesiadę i degustację.

W winotece będą na Państwa czekali sommelierzy, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem będą Państwu doradzać każdego dnia, od godziny 16tej.