Wręczenie Plakiet Przewodnika Michelin Main Cities of Europe 2017

W dniach 4-5 grudnia w Warszawie i Krakowie odbyło się wręczenie Plakiet Przewodnika Michelin 2017 Main Cities of Europe, zorganizowane przez Prezydenta Akademii Gastronomicznej w Polsce Macieja Dobrzynieckiego - partnera Przewodnika Michelin.

Podczas tychże wydarzeń, 53 najlepsze restauracje z Warszawy i Krakowa odebrały swoje Plakiety Michelin, stanowiące potwierdzenie ich wyróżnień za rok 2017 w słynnym czerwonym Przewodniku.

Plakiety Przewodnika Michelin to dekoracyjne elementy zaprojektowane i wykonane przez Michelin po raz pierwszy w historii również dla Polski. Stanowią one potwierdzenie ujęcia restauracji w Przewodniku Michelin Main Cities of Europe 2017 i pomogą klientom zidentyfikować nagrodzone lokale. W ostatnich tygodniach Plakiety odbierały restauracje z różnych zakątków Europy.

Pierwsza ceremonia odbyła się 4 grudnia br. w hotelu InterContinental w Warszawie, po zakończeniu której goście wzięli udział w kolacji w restauracji Platter by Karol Okrasa.

Dzień później Plakiety Przewodnika Michelin wręczone zostały w Urzędzie Miasta Krakowa, zaś kolacja odbyła się w restauracji Kogel Mogel.

 

Foto: Daniel Miśko

www.danielmisko.pl

www.facebook.com/miskocollective