XI Konkurs Włoskiej Sztuki Kulinarnej „Arte Culinaria Italiana”

20 lutego 2016r w Hotelu Fabryka Wełny & SPA odbędzie się XI edycja Konkursu Włoskiej Sztuki Kulinarnej Arte Culinaria Italiana. Z nadesłanych zgłoszeń komisja selekcyjna wybrała 12 ekip prezentujących najciekawsze i najlepsze techniczne receptury dań kuchni włoskiej.

Lista uczestników zakwalifikowanych do XI Konkursu Włoskiej Sztuki Kulinarnej w Hotelu Fabryka Wełny w Pabianicach:

1) Ristorante Leon d’Oro – Riva del Garda – Włochy Mariusz Gasek, Robert Daczkowski.

2) Hotel  Ristorante  Voce del Mare – Vietri  Costa Amalfitana – Włochy Gianpaulo, Zoccola Endri Semini.

3) Windsor Hotel  **** – Jachranka Mariusz Śliwiński, Marcin Piotrowski.

4) Grand Hotel  **** – Rzeszów Andrzej Bobrowski, Mateusz Krzak.

5) Hotel Blue Diamond Active SPA **** – Trzebownisko Patryk Mach, Przemysław Żurek.

6) Hotel BoniFaCio  SPA& Sport Resort **** – Sochocin Patryk Stępiński, Przemysław Bednarz.

7) Fabryka Wełny Hotel & SPA  **** – Pabianice Grzegorz Mista, Radosław Lorenc.

8) Hotel Marusza  *** – Bydgoszcz Michał Zieliński, Bartosz Wiśniewski.

9) Hotel Restauracja Piano *** – Lublin Piotr Huszcz, Dariusz Cygan.

10) Restauracja Amber Room – Warszawa Jakub Bondziul, Wojtek Świesiulski.

Organizatorami konkursu są Pan Giancarlo Russo wraz z Hotelem Fabryka Wełny przy wsparciu i pomocy merytorycznej  Federazione Italiana Cuochi, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni, Polskiego Stowarzyszenia Kucharzy oraz Greckiego Stowarzyszenia Kucharzy. Partnerem merytorycznym w zakresie zdrowego żywienia jest Twoja Klinika.

Celem głównym konkursu jest wykazanie się znajomością w przygotowaniu dań zdrowej kuchni o kulinarnym charakterze kuchni włoskiej na bazie oryginalnych produktów włoskich z odpowiednim wykorzystaniem i użyciem sprzętu gastronomicznego firmy Philipiak Milano.

JURY PROFESJONALNE DEGUSTACYJNE

1. Jerzy Pasikowski – Przewodniczący jury 

2. Riccardo Nardi

3. Kurt Scheller

4. Miltos Karoubas

5. Teofilos Vafidis

6. Michel Labarre

7. Robert Sowa

8. Krzysztof Szulborski

9. Dariusz Struciński

JURY PROFESJONALNE TECHNICZNE- STANOWISKA DLA PROFESJONALISTÓW

1. Jarosław Uściński

2. Marcin Budynek

3. Janusz Pyra

4. Paweł Oszczyk

JURY VIP DEGUSTACYJNE

1. Grzegorz Mackiewicz – Prezydent Miasta Pabianice

2. Andrzej Furman – Właściciel Hotelu Fabryka Wełny

3. Andrzej Gnoiński – Członek Zarządu marki Philipiak Milano – Sponsor Strategiczny

4. Zygmunt Chajzer – Prezenter telewizyjny i radiowy, dziennikarz

5. Paweł Stasiak – Wokalista zespołu Papa D

6. Tomasz Kozłowicz – Aktor telewizyjny i teatralny

7. Kpt. Leszek Wiśniewski – Armator, Kapitan Pirat

8. Dr.hab.lek.med.Dariusz Włodarek – Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW

JURY PROFESJONALNE TECHNICZNE – STANOWISKA DLA AMATORÓW

1. Andrzej Ławniczak

2. Arleta Żynel

3. Waldemar Hołówka