Zostań reprezentantem Polski

56fd5e32bc2c78247d06859fdae9faacZarząd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni zaprasza wszystkich młodych kucharzy do przedstawienia swojej kandydatury do Młodzieżowej Reprezentacji Polski w ramach przygotowań do Międzynarodowej Olimpiady Kulinarnej ERFURT 2016.

Zapraszamy roczniki 1992 i młodsze. Prosimy o przesyłanie CV z krótkim opisem swojej osoby do 6 września 2015 na mail: erfurt2016@interia.pl

Międzynarodowa Olimpiada Kulinarna w Erfurcie to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń kulinarnych na świecie. Oficjalna nazwa to Internationale Kochkunst Ausstellung. Organizowana jest podobnie jak igrzyska olimpijskie co 4 lata.

Pierwsze tego typu zawody odbyły się we Frankfurcie. Początkowo były jedynie małym kulinarnym konkursem, który z czasem zyskał większą popularność. Teraz starają się w niej wziąć udział najznakomitsi mistrzowie kuchni z całego świata, a także młodzi, utalentowani adepci sztuki kulinarnej. Podczas zawodów mogą zaprezentować swoje umiejętności, a także podzielić się doświadczeniem z kolegami po fachu.