Restauracja Polka

W POLCE przypominamy najlepsze tradycje wspólnego zasiadania przy pięknie zastawionym stole, a tradycyjna kuchnia polska jest dla nas barwnym źródłem inspiracji, sięgających do dorobku wielu kultur i tradycji. Tradycyjne dania  przyprawiamy szczyptą nowoczesności wydobywamy z nich różnorodność i bogactwo smaków. Doświadczenie, wiedza, obsługa oraz wysokiej jakość produkty sprzyjają odkrywaniu nowych smaków i poszerzaniu horyzontów kulinarnych. Każdego dnia dzielimy się z naszymi Gośćmi miłością i pasją do gotowania.

Wnętrze Restauracji POLKA Wisła jest  przytulne i utrzymane w regionalnym stylu. Na uwagę zwracają zdobiące przestrzeń drewniane elementy dekoracyjne oraz intensywne kolory tkanin nawiązujące klimatem i nastrojem do staropolskich wnętrz. Restaurację wyróżnia spektakularny taras, na którym można rozkoszować się poranną kawą czy popołudniowym obiadem z widokiem na beskidzkie góry i lasy.


Dane teleadresowe

Adres:
Czarne 3, 43-460 Wisła
GPS:
49.626215200000, 18.909102600000
Telefon:
+48 33 444 05 55
polka.wisla@hotelaries.pl
Internet:
restauracjapolkawisla.pl

Dodatkowe wymagania

Ilość miejsc: 80
Ilość miejsc w ogródku: 25

Karta dań

Menu

Specjalnością Restauracji POLKA są dania kuchni polskiej doprawione szczyptą nowoczesności. Nowe i nieoczywiste połączenia smaków i aromatów zachwycają Gości.