Grape Restaurant

Grape Restaurant wita Gości w przedwojennej, odnowionej willi na ulicy Parkowej, w sąsiedztwie Hali Stulecia, Parku Szczytnickiego i Ogrodu Japońskiego. 

W Grape Restaurant autorskie menu Szefa Kuchni Łukasza Dudzińskiego, przygotowywane jest z najwyższych jakościowo składników, pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych. Dbając o szczegóły i najwyższą jakość używanych produktów, wykorzystując najnowsze techniki gotowania,tworzymy menu w którym zaskakujemy smakami i nietypowymi połączeniami składników czy formą podania.

Specjalnością Restauracji jest Menu Degustacyjne, zmieniające się co sezon, składające się z dziesięciu dań przygotowanych z produktów o najwyższej jakości, sprowadzanych lokalnie z Polski jak i z Europy. Dopełnieniem menu są specjalnie wyselekcjonowane wina, które posiadamy w naszej,jedynej w Polsce, Bibliotece Wina.
Dzięki unikatowemu i jedynemu w swoim rodzaju systemowi selekcji i klasyfikacji win, „Biblioteka Wina”, opiera się na trzech zasadniczych kryteriach:
•Smakach Natury - Taste of Nature
•Smakach Miłości - Taste of Love
•Smakach Luksusu - Taste of Luxury

Wszystkie wina wybrane do „Biblioteki Wina” charakteryzują się bardzo wysoką jakością. W głównej mierze pochodzą z małych butikowych winnic znanych i cenionych producentów, gdzie o wiele bardziej zwraca się uwagę na jakość produkowanego wina, niż na jego ilość. Winnice te nierzadko maja ciekawą historię swego istnienia i założycieli.


Dane teleadresowe

Adres:
Wrocław, Parkowa 8
GPS:
51.109336000000, 17.073799000000
Telefon:
+48 71 73 60 400
biuro@grapehotel.pl
Internet:
graperestaurant.pl

Dodatkowe wymagania

Ilość miejsc: 80
Ilość miejsc w ogródku: 0