Martim Restaurant

W zapierającej dech w piersiach lokalizacji we Wrocławiu, z widokiem na Odrę we Wrocławiu, znajduje się Martim, współczesna portugalska restauracja z kreatywnym, międzykontynentalnym akcentem.

Jako inspirację kulinarną wykorzystujemy wyprawy morskie i wiek odkryć co jest naszym motywem przewodnim w Martim. Badamy wpływy gastronomiczne, które Portugalczycy kiedyś zastali i zostawili, podczas swoich podroży eksplorując nowe światy. Z pasją tworzymy oryginalne smaki i odważnie rozwijamy nasze menu.

Jesteśmy jedną z nielicznych restauracji specjalizujących się w owocach morza i rybach we Wroclawiu, gdzie menu zmienia się kilka razy w roku, tak aby można było znaleźć najlepszej jakości produkty sezonowe. Dodatkowo, klasyka kuchni portugalskiej miesza się z wielkimi inspiracjami kulinarnymi wywodzącymi się z Indii, Brazylii czy Japonii. Starannie opracowana portugalska lista win doskonale uzupełnia autorskie menu szefa kuchni, skupiające się na Petiscos, opcji do podziału miedzy gośćmi, która jest mocno podkreślana w restauracji Martim.

To wyjątkowe miejsce na gastronomicznej mapie Polski, z całkowicie otwartą kuchnią i przemyślanym wystrojem, ma swoją kolorystykę żywo przywołującą odcienie i tonacje Portugalii. Jasna zieleń oceanu, głęboka czerwień odzwierciedlająca bogatą portugalską kulturę winiarską i beżowe odcienie w postaci korka - materiału pochodzącego z południa Portugalii.

 


Dane teleadresowe

Adres:
Pomorska 1/1a, 50-215 Wrocław
GPS:
51.114365600000, 17.032145500000
Telefon:
+48 538 494 840
info@martim.wroclaw.pl
Internet:
martim.wroclaw.pl

Dodatkowe wymagania

Ilość miejsc: 72
Ilość miejsc w ogródku: 100