Art Restauracja

Restauracja  Art   to przestrzeń stworzona w jednym z najstarszych zakątków miasta Kraka. Doskonałe miejsce, by zatrzymać się na chwilę lub trochę dłużej. Nowoczesne spojrzenie na kuchnię polską. Produkty najwyższej jakości od lokalnych producentów, a także zmieniająca się wraz z porami roku karta menu. Szef Kuchni  Paweł Wąs wraz z  zespołem młodych kucharzy wykorzystują  różnorodne techniki oraz sposoby przygotowania dań, które  sprawią, że odkryją Państwo znakomitą polską kuchnię na nowo. Art2.0  to restauracja z autorskim menu z zachwycającą muzyką na żywo .To również zaproszenie do poznania niezwykłego i magicznego klimatu Krakowa.

Wykwintna kuchnia współgra doskonale z wyśmienitym winem. W piwniczce naszej restauracji przy ul. Kanonicznej zgromadziliśmy wina niemal z całego świata ,możemy poszczycić się tym, że niektóre z nich są dostępne tylko u nas.

Nowoczesne dania, najszlachetniejsze trunki, a także kompetentna i życzliwa obsługa - to wszystko stanowi o klasie Art restauracji w Krakowie. Dyskretna elegancja naszych pracowników, sprawia, że każda wizyta będzie miłym wspomnieniem.

Przytulne , nowo odnowione sale restauracyjne są usytuowane na  pierwszym piętrze   Kolacjom towarzyszy muzyka fortepianowa  na żywo .Klimat naszej restauracji jest naprawdę wyjątkowy i doskonale wpisuje się w atmosferę artystycznego Krakowa.


Dane teleadresowe

Adres:
Kanonicza 15, 31-002 Kraków
GPS:
50.056440000000, 19.937472600000
Telefon:
+48 733 740 690
rezerwacja@artrestauracja.com
Internet:
artrestauracja.com

Dodatkowe wymagania

Ilość miejsc: 40
Ilość miejsc w ogródku: 0

Karta dań

Menu

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasze aktualne menu:

https://artrestauracja.com/menu-restauracji-art/