Art Restauracja

Nasza autorska restauracja to niezwykła przestrzeń stworzona w jednym z najstarszych zakątków miasta Kraka. Doskonałe miejsce, by zatrzymać się na chwilę lub trochę dłużej. Nowoczesne spojrzenie na kuchnię polską. Produkty najwyższej jakości od lokalnych producentów, a także zmieniająca się wraz z porami roku karta menu. Twórcze i nowatorskie pomysły naszych Szefów Kuchni wykorzystujących różnorodne techniki oraz sposoby przygotowania dań sprawią, że odkryją Państwo znakomitą polską kuchnię na nowo. Art to restauracja z autorskim menu, zachwycającą muzyką na żywo oraz ogródkiem zachęcającym do delektowania się chwilą. To również zaproszenie do poznania niezwykłego i magicznego klimatu Krakowa.

Bo gotowanie jest sztuką, a my tę sztukę kochamy

Kochamy też wino

Wykwintna kuchnia współgra doskonale z wyśmienitym winem. W piwniczce naszej restauracji przy ul. Kanonicznej zgromadziliśmy wina niemal z całego świata, starannie dobrane przez naszych sommelierów. Możemy poszczycić się tym, że niektóre z nich są dostępne tylko u nas.

Nowoczesne dania, najszlachetniejsze trunki, a także kompetentna i życzliwa obsługa - to wszystko stanowi o najwyższej klasie Art Restauracji w Krakowie. Zapał, ale też dyskretna elegancja naszych pracowników, sprawią, że każda wizyta będzie miłym wspomnieniem.

Co jeszcze poza piwnicą win?

Przytulne, ciepłe wnętrza, urocze, zielone patio. I muzyka codziennie na żywo w porze wieczornej kolacji. Tuż obok Wawelu klasyka spotyka nowoczesność. Delektowaniu się wspaniałymi smakami i znakomitą kuchnią towarzyszą przyjemne dla ucha dźwięki. Klimat naszej restauracji jest naprawdę wyjątkowy i doskonale wpisuje się w atmosferę artystycznego Krakowa.

To wszystko razem, w jednym miejscu, zawsze.

Bo Art oznacza sztukę


Dane teleadresowe

Adres:
Kanonicza 15, 31-002 Kraków
GPS:
50.056440000000, 19.937472600000
Telefon:
+48 733 740 690
rezerwacja@artrestauracja.com
Internet:
artrestauracja.com

Dodatkowe wymagania

Ilość miejsc: 40
Ilość miejsc w ogródku: 40

Karta dań

Menu

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasze aktualne menu:

https://artrestauracja.com/menu-restauracji-art/