Karczma u Klagów

Działamy na rynku od 1993 roku. Oferujemy pełny zakres organizacji wszystkich imprez okolicznościowych. Zapewniamy profesjonalną obsługę i fachowa pomoc. O naszej profesjonalności świadczy fakt, iż jesteśmy czwartym pokoleniem restauratorów działających na ziemi łąckiej. Nasze początki sięgają czasów przedwojennych.

Karczma u Klagów jest wstanie obsłużyć 200 osób. Z naszej strony możemy zagwarantować kulturalną oraz profesjonalną obsługę oraz wspaniałe i niepowtarzalne posiłki przygotowane bezpośrednio przed podaniem. Nasi kucharze przygotują dla Państwa tradycyjne góralskie jadło charakteryzujące się niepowtarzalnym smakiem oraz góralskim aromatem .

W okresie lata czeka na Państwa ogródek letni z grillem który pomieści około 40 osób położony w malowniczej scenerii łąckich gór. Przed karczmą jest parking dla samochodów.

Nasza Karczma jest w stanie przygotować każdą uroczystość :wesela, komunie, bankiety. Z naszymi gośćmi przygotujemy niepowtarzalne menu. Każdy kto zechce zorganizować w Karczmie przyjęcie może liczyć na wiele gratisów np. przejazd białą limuzyną i wiele innych.

Piękno naszej karczmy nie sposób opisać w kilku czy nawet kilkunastu zdaniach , dlatego zapraszamy do odwiedzenia KARCZMY U KLAGÓW.

 


Dane teleadresowe

Adres:
Łącko 700, 33-390 Łącko
GPS:
49.553495900000, 20.448016000000
Telefon:
18 444 63 05
biuro@karczmauklagow.pl
Internet:
karczmauklagow.pl