Resteuracja Miodowa 8

Przytulne wnętrze:

Miodowa 8 znajduje się na wadowickim rynku, na przeciw rodzinnego domu Karola Wojtyły, w podziemiach dużej, zabytkowej kamienicy. Jak sama nazwa wskazuje, nieodłącznym elementem wystroju Miodowej8 jest właśnie miód i inne produkty pszczele prosto z naszych  pasiek.

 

Intrygująca  kuchnia:

Nasza kuchnia to połączenie tradycji z nowoczesnością.  Serwujemy znane wszystkim, polskie produkty w nowych, ciekawych aranżacjach wzorując się na najnowszych kulinarnych trendach.

W naszym zmieniającym się średnio  co 2 miesiące menu, wykorzystujemy przedewszystkim regionalne produkty od lokalnych dostawców.  Tak częsta zmiana karty pozwala nam uwzględnić sezonowość produktów i zaprezentować na talerzach, to co najlepsze o danej porze roku. Miód i produkty pszczele są nieodłącznym elementem wielu naszych dań.

 

Produkty pszczele:

W Miodowej 8 można posmakować wielu niszowych gatunków miodów pitnych cieszących się uznaniem i zdobywających nagrody na całym świecie.  W naszej restauracji umożliwiamy gościom zakup naszych trunków, miodów i wielu innych unikalnych pszczelich produktów, które dostarczamy z własnych pasiek.


Dane teleadresowe

Adres:
Plac Jana Pawła II 8, Wadowice
GPS:
49.883091400000, 19.492520000000
Telefon:
+48 33 877 59 45
restauracja@miodowa8.pl
Internet:
miodowa8.pl

Dodatkowe wymagania

Ilość miejsc: 46
Ilość miejsc w ogródku: 0