Willa Poprad

Willa Poprad znajduję się w Dolinie malowniczego Popradu, gdzie można zrelaksować się w atmosferze oczarowujących i pobudzających wyobraźnie ruin średniowiecznego zamku, który od stuleci góruje nad Rytrem.

Restauracja Willi Poprad zachwyca swym kameralnym wnętrzem i pysznym jedzeniem. Jej wystrój i architektura nawiązują do lat dwudziestych XX wieku. Wygodne siedziska i aromatyczna kawa sprawią, że nie będziesz chciał opuszczać tego miejsca.

Kuchnia to nasz największy atut. Nawiązuje ona do międzywojnia, gdzie kuchnia polska pokazywana jest w nowej odsłonie. Połączenie tradycji i nowoczesności z wykorzystaniem produktów od lokalnych dostawców.

Szef kuchni Artur Pasoń serwuje autorskie dania a’la carte, w niebanalnym połączeniu produktów najwyższej jakości z wykorzystaniem trendów kulinarnych takich jak sous-vide czy slow food. W karcie restauracji Willi Poprad znajduję się wkładka sezonowa związana z „wyzwaniem Szefa kuchni” i wyróżniające się na tle innych lachowskie proziaki.

Zasmakuj w urokach życia – zabierz rodzinę, przyjaciół i znajomych, zrelaksuj się wśród błogiej natury Doliny Popradu i spędź miło czas.

Nowy Sącz obfituje w wiele ciekawych miejsc, ale tylko w Rytrze znajdziecie to wyjątkowe.

Restauracja zaprasza codziennie od 9.00 do 22.00.


Dane teleadresowe

Adres:
Rytro 306, Rytro
GPS:
49.490856300000, 20.682018800000
Telefon:
+48 501 513 400
biuro@willapoprad.pl
Internet:
willapoprad.pl

Dodatkowe wymagania

Ilość miejsc: 55
Ilość miejsc w ogródku: 0