Restauracja Cafe Oranżeria

„Restauracja Cafe Oranżeria znajduję się na najwyższym piętrze Hotelu Kossak.Wnętrze w większości przeszklone pozwala na rozkoszowanie się najpiękniejszym widokiem w Krakowie – Na Wawel, Stare Miasto i Bulwary Wiślane. Dodatkowo od wiosny do jesieni otwierany jest Taras.

Wizyta w Restauracji Cafe Oranżeria to gwarancja prawdziwej kulinarnej podróży po arkanach kuchni europejskiej z nutą fusion.

Żeby gotować w stylu fusion, trzeba mieć wyobraźnię i być ciekawym. A także umieć odrzucić utarte schematy. Ten rodzaj kuchni ma najbardziej nieograniczone możliwości ze wszystkich. Naczelną zasadą jest smak. A jedynym ograniczeniem wyobraźnia, której z pewnością nie brakuje kucharzom z Restauracji Cafe Oranżeria.

Tutaj odkryjecie bogactwo smaków i aromatów kuchni z różnych stron świata. Gotowi? Zaczynamy!

Na przystawkę warto wybrać jedną z potraw: tatara z siekanej polędwicy wołowej lub małże nowozelandzkie.

Zupa?  Specjalność Szefa Kuchni to: krem z papryki.

Z dań głównych proponujemy: pieczone żeberka jagnięce lub stek wieprzowy Tomahawk.

A z ryb: pieczonego łososia.

Na deser zamówcie specjalność Szefa Kuchni: ,,Kossak’’ - tort chałwowo-orzechowy. Nie zapomnijcie spróbować również pampucha ze śliwkami, gruszką i kardamonem.

W Restauracji Cafe Oranżeria - w przepychu smaków i elitarności doznań poczujesz się naprawdę wyjątkowo.

Pozwólcie zaprosić się do wspólnego stołu w Restauracji Cafe Oranżeria, gdzie Szef Kuchni spełniać się będzie w artystycznym „amoku” a Wy odpoczywać po trudach dnia. Delektując się tą twórczością, sami stwierdzicie że jedzenie jak mało innych rzeczy pobudza wszystkie zmysły.

Mając na uwadze sugestie oraz oczekiwania naszych Gości w Oranżerii organizujemy przyjęcie okolicznościowe nawet do 120 osób - wesele, bankiet, obiad rodzinny po komunii lub chrzcinach oraz spotkanie biznesowe.”

 


Dane teleadresowe

Adres:
Plac Kossaka 1, Kraków
GPS:
50.055985671166, 19.928448320709
Telefon:
+48 12 3795950
restauracja@cafeoranzeria.pl
Internet:
www.cafeoranzeria.pl

Dodatkowe wymagania

Ilość miejsc: 120
Ilość miejsc w ogródku: 0