Restauracja Hashi Sushi

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do niesamowitej restauracji, której wyjątkowy klimat zabierze w pełną doznań podróż do Kraju Kwitnącej Wiśni.

Wschodni wystrój kameralnego lokalu o dwóch, klimatyzowanych poziomach zapewni Państwu komfort oraz relaks, a także pozwoli dogłębnie poczuć smak spożywanych potraw.

Najlepsi kucharze i sushimasterzy przyrządzają je z pasją, według sprawdzonych receptur, korzystając z najwyższej jakości produktów. W naszym menu znajduje się kilkadziesiąt rodzajów sushi, potrawy ze świeżego mięsa i ryb, zestawy dla dzieci, a także pyszne desery, co świadczy o różnorodności naszej kuchni. Każda pora roku jest dla nas inspiracją do tworzenia sezonowego menu, powodując iż jest wyjątkowe. Dla wygody naszych klientów oferta poszerzona jest o zamówienia telefoniczne z bezpośrednią dostawą do wyznaczonego miejsca oraz możliwość płacenia kartą.

Co więcej, oferujemy specjalne usługi, czyli catering z opcją przeprowadzenia pokazu przygotowania sushi, a dla osób zainteresowanych ową sztuką kulinarną – warsztaty przyrządzania. Nasza restauracja jest doskonałym miejscem zarówno na romantyczną randkę, jak i przyjęcie okolicznościowe, spotkanie biznesowe, a także rodzinny obiad. Jest to miejsce przyjazne dla najmłodszych klientów, gdyż dysponujemy specjalnymi fotelikami oraz wyjątkowym menu dla dzieci. Naszych klientów zawsze traktujemy w szczególny sposób, a dla osób, które często korzystają z naszych usług, proponujemy korzystny program lojalnościowy.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego lokalu gwarantując niezapomniane wrażenia, profesjonalną obsługę i posiłki zachwycające smakiem!


Dane teleadresowe

Adres:
Przebendowskich 38, Gdynia
GPS:
54.476461937260, 18.551557780586
Telefon:
+48 58 7100701
restauracja@hashisushi.pl
Internet:
hashisushi.pl

Dodatkowe wymagania

Ilość miejsc: 80
Ilość miejsc w ogródku: 20