Restauracja Lumière

Elegancka kolacja, biznesowe spotkanie czy niedzielny obiad

Restauracja Lumière to idealne miejsce zarówno na biznesowe lunche, jak i rodzinne wypady czy spotkania. Elegancka, jasna i przestronna sala może pomieścić do 70 osób. Goście mają do dyspozycji także urokliwą antresolę, przyległą do niej salkę konferencyjną, a także pokój zabaw dla dzieci. Przeszklona ściana restauracji wychodzi na patio i plac zabaw.

Dojrzewająca, polska wołowina

W zmienianej sezonowo karcie na stałe pozostają jedynie steki z polskiej wołowiny. Szef kuchni sam wybiera serwowane w Lumière mięsa i osobiście nadzoruje ich dojrzewanie. W specjalnej, chłodzonej witrynie, na oczach gości mięso kruszeje i koncentruje w sobie aromaty. Dojrzewanie trwa ok. 2-3 tygodni, ale najbardziej eksperymentalne partie sezonowane były w Lumière nawet do 100 dni. To samo, dojrzewające z kością mięso stanowi bazę do produkcji zup i sosów. Karta menu to nie tylko mięsa. Są tu także zupy, sałatki czy ryba, a dla najmłodszych przygotowano specjalne menu.

Wino nadające wykwintną kompozycję smaków

W restauracji Lumière dużą wagę przywiązuje się do win. Doskonała jakość wina, perfekcyjne dobranego do serwowanych dań wyróżnia tę restaurację. Szeroka oferta, skomponowana z największą starannością przez sommelierów z winoteki Foodwine, na pewno zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy.


Dane teleadresowe

Adres:
62-081 Przeźmierowo, Wypoczynkowa 60, Baranowo
GPS:
52.444793500000, 16.790222400000
Telefon:
+48 697 101 511
rezerwacja@restauracja-lumiere.pl
Internet:
restauracja-lumiere.pl

Dodatkowe wymagania

Ilość miejsc: 70
Ilość miejsc w ogródku: 0