Z Drugiej Strony Lustra

Najlepszym określeniem dla kuchni Z drugiej Strony Lustra to casual fine dining, czyli autorskie menu, dania przygotowane z najwyższej jakości, naturalnych, świeżych produktów, serwowane w relaksującym otoczeniu.

Menu podąża za zmiennością pór roku. Ideą jest łączenie klasycznych francuskich technik kulinarnych z tradycją różnych kuchni regionalnych, w tym oczywiście kuchni polskiej. Wykorzystywane są produkty regionalne, jak sery kozie z Wołczkowa, kiszonki z Kołobrzegu, ryby z Zalewu Szczecińskiego, szparagi z Gryfina, oscypki z Pienin. Wszystkie dania, w tym także desery są, przygotowywane od podstaw, co daje możliwość ich przyrządzenia z uwzględnieniem nietolerancji pokarmowych.

Dania dla wegetarian są stałym elementem menu. Specjalnością Z Drugiej Strony Lustra, są tematyczne wieczory gourmet, ze specjalnie przygotowanymi na takie okazje kilkudaniowymi menu. 

Desery to bezy, tarty,domowe lody, creme brulee, fondanty, przygotowywane na bieżąco z najwyższej jakości składników.

Karta win liczy blisko 100 wyselekcjonowanych pozycji z całego winiarskiego świata.


Dane teleadresowe

Adres:
Piłsudskiego 18/2, Szczecin
GPS:
53.433101664981, 14.544849814259
Telefon:
+48 91 488 82 02
rezerwacja@zdrugiejstronylustra.
Internet:
zdrugiejstronylustra.pl

Dodatkowe wymagania

Ilość miejsc: 46
Ilość miejsc w ogródku: 0

Karta dań

Menu

Nasze Menu zmienia się w zależności od pory roku, choć nie dotyczy to potraw klasycznych, na które zawsze jest pora niezależnie od pogody za oknem. Jesień i zima to dania, które powinny rozgrzewać i dodawać energii, podczas gdy wiosna i lato to przede wszystkim czas potraw lekkich i chłodzących. Zawsze jednak w aktualnym menu znajdą Państwo dania mięsne, ryby i owoce morza, drób, pasty, dania bezmięsne i dużo warzyw. Zmienność naszego menu to nie tylko chęć podążania za zmianami pór roku, ale też danie naszym Gościom szansy na poznanie jak największej ilości smaków. Przychodząc do naszej restauracji mogą Państwo znaleźć coś w danym dniu specjalnego, czego brak w stałym menu.